Opis:


Jedną z najpopularniejszych usług fryzjerskich w ostatnich latach, jest profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie włosów. Pasma wykorzystywane do tego wyjątkowego zabiegu powinny charakteryzować się doskonałą kondycją, najwyższymi walorami estetycznymi oraz mocną strukturą. Najlepszym rozwiązaniem jest zakup modeli ze sprawdzonych i cenionych źródeł.

Firma Racoon to lider w branży fryzjerskiej! Oferta tej renomowanej firmy skierowana jest do wszystkich właścicieli salonów fryzjerskich i stylistów. Jej propozycją są bowiem wyjątkowo mocne i lśniące włosy służące do przedłużania autorskimi metodami marki – czyli Hot-Bonded, Pre-Bonded, Micro-Wef oraz Clip-In. W asortymencie znaleźć można zarówno modele naturalne (słowiańskie i azjatyckie), jak i pasma syntetyczne. Doczepianie włosów z wykorzystaniem pasm i metod oferowanych przez firmę jest proste i skuteczne.

Na stronie dostępne są także znakomite kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji i stylizacji przedłużanych włosów. Znaleźć tam można delikatny, nawilżający szampon, wzmacniającą odżywkę, wygładzające serum oraz wiele innych świetnych produktów.

Data dodania: 29-03-2020

O firmie:


Nazwa firmy: Racoon Polska

Domena: https://www.racoon.pl/

Adres: Szpitalna 5

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00--03

Telefon: 22 828 41 03


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Racoon Polska


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!