Opis:


Zapewnienie odpowiedniej szczelności na różnego rodzaju łączeniach zapobiega utracie ciepła oraz zabezpiecza przed przedostawaniem się do środka wilgoci. Świetnie do tego celu przydają się dobrej jakości masy uszczelniające. Asortymenty tego typu można nabyć w ramach oferty dostępnej na stronie internetowej stier.com.pl.

Proponowany tam towar jest najwyższej jakości, o co dba jego producent, uznany na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym dostawca różnego rodzaju specjalistycznych rozwiązań wykorzystywanych w budownictwie. Dzięki odpowiednim komponentom, masa stosowana do uszczelniania charakteryzuje się wysoką trwałością oraz łatwo się rozprowadza na wymaganej powierzchni. Dodatkowym atutem jest jej bezproblemowe ukrycie przy pomocy tynku lub farby kryjącej. Pozwala to na uzyskanie ładnego i trwałego wykończenia, bez konieczności dodatkowych elementów kryjących.

Producent zapewnia szeroki wachlarz dostępnych rodzajów masy. W przypadku problemów z wyborem najlepszej opcji  klient może skorzystać z pomocy, którą zapewniają kompetentni pracownicy, zajmujący się realizacją zleceń.

Data dodania: 23-08-2020

O firmie:


Nazwa firmy: STIER S.C.

Domena: https://www.stier.com.pl/

Adres: Śląska 96

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Kod pocztowy: 66-400

Telefon: 664 152 722


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o STIER S.C.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!