Opis:


By zastosowane na budynku odgromienie było skuteczne, należy upewnić się, że elementy, z których jest ono wykonane, są trwałe i bezpieczne. Takimi cechami charakteryzuje się uchwyt do drutu odgromowego, który można nabyć w ofercie na stronie prefeko.com.pl. 

Proponowany produkt, jak i pozostały asortyment dostępny pod podanym linkiem jest dedykowany osobom na co dzień zakładającym różnego rodzaju instalacje na dachach każdego rodzaju budynków. Stanowi część profesjonalnie wykonanego odgromienia, zapewniającego odpowiednie bezpieczeństwo mieszkańcom podczas występujących w czasie burz wyładowań atmosferycznych.

Z racji tego, że jest on przeznaczony do montażu zewnętrznego, wykonano go z wysoko jakościowego tworzywa sztucznego, które nie traci swoich właściwości pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Uchwyt zapewnia odpowiednie napięcie drutu nawet przy silnym wietrze, jest odporny także na wysokie i niskie temperatury. Osoby zainteresowane zakupem mogą zapoznać się z jego pełną specyfikacją techniczną oraz instrukcją użytkowania na podanej wcześniej stronie internetowej.

Data dodania: 05-09-2020

O firmie:


Nazwa firmy: PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Domena: https://prefeko.com.pl/

Adres: Chemików 7

Miejscowość: Luboń

Kod pocztowy: 62-030

Telefon: 609737059


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o PrefEKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!