Opis:


Wiele pań ma problem z nadmiernym owłosieniem i mimo ciągłej depilacji, bez przerwy wyrastają nowe włoski, czasami nawet silniejsze niż wcześniej. W takich sytuacjach najlepsza byłaby depilacja laserowa, którą w Myszkowie może wykonać na przykład gabinet ze strony anlight.pl. Pracujący tam specjaliści dysponują doskonałej jakości laserem diodowym amerykańskiego producenta. Aparat ten usuwa wszystkie włoski i robi to:

  • szybko,
  • bezboleśnie,
  • bez uszkodzeń skóry,
  • bezpowrotnie.

Jest to urządzenie bezpieczne, opatrzone stosownymi certyfikatami, które przede wszystkim niszczy znajdujące się w mieszku włosowym komórki odżywiające włos. Brak tych komórek powoduje, że włos obumiera, zatem nie może odrosnąć.

Wiązka lasera działa wyłącznie na płytkie warstwy skóry i nie ma wpływu na funkcjonowanie organizmu, jednak nie każda osoba może się poddać takiemu zabiegowi. Dlatego, zanim zostanie on wykonany, kosmetolog przeprowadza wywiad z pacjentem. Na ogół ocenia tylko rodzaj włosa, stan skóry i mówi, jak się przygotować, ale informuje też, jakie czynniki uniemożliwiają przeprowadzenie depilacji.

Data dodania: 20-09-2020

O firmie:


Nazwa firmy: Anlight Beauty Expert

Domena: https://www.anlight.pl

Adres: Myszkowska 46

Miejscowość: Żarki

Kod pocztowy: 42-310

Telefon: 737 904 904


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Anlight Beauty Expert


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!