Opis:


Poszukując pomocy przy identyfikacji grzybów, można skorzystać z atlasu dostępnego na stronie ekologia.pl. Pod podanym linkiem działa darmowy portal, na którym przedstawiono zarówno znane, jak i mniej popularne odmiany (jak choćby szmaciak gałęzisty). Dostęp do zbioru można uzyskać, wykorzystując jakiekolwiek urządzenie podłączone do sieci. 

Redakcja serwisu zachęca do zapoznania się także z innymi wpisami. Portal propaguje zdrowy tryb życia oraz zachowania proekologiczne. Publikuje sprawdzone i przydatne w wielu codziennych sytuacjach informacje. Starając się, by artykuły były interesujące zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, kadra portalu na bieżąco dodaje treści z zakresu ogrodnictwa i zdrowej kuchni, przeplatając je tematami z motoryzacji.

Informacje na stronie dotyczą także aktualnych wydarzeń związanych z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami. Przedstawiane są również praktyczne porady, jak efektywnie wykorzystywać nowoczesne technologie wykorzystujące odnawialne źródła energii.

Data dodania: 14-07-2022

O firmie:


Nazwa firmy: Ekologia.pl

Domena: https://www.ekologia.pl

Adres: Kaliszówka 4

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-909

Telefon: 224989898


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Ekologia.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!