Opis:


Choć w ofercie cenionej firmy jubilerskiej nie brakuje klasycznych wyrobów, jakie nigdy nie wychodzą z mody i z tego powodu są bardzo cenione oraz chętnie wybierane, marka Filipowicz dotrzymuje też kroku trendom. Świadczy o tym choćby oferta modnych zawieszek. Obecnie często spotykanym rozwiązaniem jest kupowanie naszyjników i zawieszek osobno. Na pewno jest to świetne wyjście, można bowiem zmieniać wisiorki podczas gdy baza zostaje ta sama i w ten sposób stale mieć inną biżuterię.

Wyrobami, jakimi warto się zainteresować, są na pewno złote literki na łańcuszek. Wiele kobiet nosi naszyjniki z pierwszą literą swojego imienia, jest to gorący, ale właściwie też nieprzemijający trend. Znaleźć można zawieszki z białego i żółtego złota. Taki wisiorek będzie też znakomitym pomysłem na prezent, na przykład dla ukochanej kobiety.

Produktami tymi warto zainteresować się tym bardziej że w każdym przypadku artykuł wykonany jest z metalu szlachetnego wysokiej próby. Dzięki temu ma wysoką wartość i trwałość.

Data dodania: 28-12-2022

O firmie:


Nazwa firmy: Filipowicz

Domena: https://filipowicz.pl

Adres: Krzywoustego 17

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-252

Telefon: 509 253 325


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Filipowicz


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!