Opis:


Nie chcesz zakładać własnego biura i wolisz polegać na outsourcingu, tak jak robi to coraz więcej biznesów? Firma ze strony readyoffice.pl oferuje Ci wirtualne biuro w Poznaniu, którego cennik przyjemnie cię zaskoczy. Już za naprawdę nieduże pieniądze możesz otrzymać nie tylko adres do rejestracji, ale także niemal pełną obsługę biura w zależności od pakietu, jaki wybierzesz. Firma oferuje trzy pakiety:

  • Basic,
  • Standard,
  • Prestige.

Zakres usług możesz poznać, odwiedzając podaną wyżej stronę. Bardzo opłaca się wynająć biuro w pakiecie rocznym, korzystając z dużych rabatów. 

Poznań zawsze był postrzegany jako miasto biznesu, nic więc dziwnego, że wiele osób chce mieć firmę zarejestrowaną właśnie tutaj. Oferowane biuro położone jest w najlepszym punkcie tego miasta w pobliżu urzędów, banków, centrów handlowych i parkingów. Jest to doskonałe miejsce i cenione właśnie ze względu na lokalizację. Jeżeli zatem chcesz nadać swojej działalności profesjonalny charakter, skontaktuj się z przedstawicielem firmy wynajmującej, od którego uzyskasz więcej informacji.

Data dodania: 25-06-2019

O firmie:


Nazwa firmy: ReadyOffice

Domena: https://readyoffice.pl/

Adres: Kielecka 41A

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-530

Telefon: + 48 696 468 551


Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o ReadyOffice


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!